mamtu_road

Ako to začalo?

     Konateľ, Miloš Kovár, sa už od roku 2008 pohrával s myšlienkou začať pôsobiť na trhu vlastným podnikaním v oblasti personalistiky. Jeho cieľom bolo zostaviť plán na podporu ľudí hľadajúcich uplatnenie v rôznych pracovných oblastiach a ponúknuť firmám kompletný personálny servis vrátane administratívnych a ekonomických úkonov, so zameraním kvalitných zamestnancov. Keďže Nitra je mesto študentov, už počas jeho štúdií na vysokej škole vedel na vlastnej koži posúdiť aké plusy a mínusy študentské brigády so sebou nesú a aj to ho viedlo k tomu, čomu sa v budúcnosti vyvarovať a naopak, na čo sa zamerať a čomu sa venovať precíznejšie. Práve brigády boli štartovacím stupienkom agentúry, ktorá sa úspešne pohybuje na personálnom trhu dodnes.  V roku 2010 pri stavbe nitrianskej diaľnice R1A vznikla prvá spolupráca so Slovenskou akadémiou vied (SAV) a možnosť zamestnať prvých brigádnikov na archeologický výskum, ktorý bol archeologickým tímom vykonávaný práve v miestach dnes už existujúcej diaľnice. Dodať stovky pracovníkov na tento projekt bola výzva, ale zároveň počiatočná skúsenosť, na základe ktorej si otestovala naša spoločnosť teoretické vedomosti a zručnosti v praxi. To, že spolupráca so SAV pretrváva dodnes značí, že tento projekt dopadol úspešne.

     Počas prvého roka agentúra Mamut zamestnala približne 400 ľudí a spokojní zamestnanci aj zamestnávatelia posúvali jej meno vpred. Pribudli nové zákazky a profesionálny posun vďaka významnej spolupráci so silným lídrom v automobilovom priemysle, neskôr sa „Mamut“ stal popredným  dodávateľom pracovných síl do logistických a priemyselných parkov v rôznych mestách na celom Slovensku.

     Spoločnosť P.A. Mamut sa každým rokom výrazne posúva na trhu práce a momentálne zamestnáva približne 600 zamestnancov u viac ako 15 klientov.  V ústredí firmy v Nitre pracuje  päť náborárov a štyria administratívny pracovníci, v teréne sa pohybuje päť koordinátorov a sedem šoférov. Riaditeľka spoločnosti, Ivana Kovárová, si zakladá na priateľskej atmosfére v tíme a robí všetko pre spokojnosť klientov, aj zamestnancov a spolu s konateľom veria, že „Mamut“ čaká ešte dlhá cesta, na ktorej bude spokojnosť oboch strán pretrvávať aj naďalej.


Naša história

22 Mar 2010

Získanie prvej licencie na živnosť

22 Mar 2010

08. Apr. 2011

Založenie s.r.o.

2013

Ďalšie expandovanie

Navýšenie počtu interných zamestnancov,koordinátorov a šoférov

2013

2015

Získali sme licenciu ADZ pre P.A.MAMUT s.r.o.

2016

Vznik P.A.MAMUT CZ s.r.o.

Naše služby ponúkame klientom a zamestnancom aj v Českej republike

2016

2019

Ďalej expandujeme

Vzniká zastúpenie firmy v troch ďalších mestách na Slovensku

Certifikáty

Image
Spoločnosti P.A. Mamut sa podarilo za posledné štyri roky zakaždým zdvojnásobiť obrat, čoho výsledkom je aj to, že firma v tomto čase zamestnáva približne 600 zamestnancov u viac ako 20 klientov.  viac o nás

 

P.A.MAMUT, s.r.o.
Špitálska 4, 949 01 Nitra
Tel: +421 907 590 590
Mail: info@agenturamamut.sk

Pon-Štv
8:00 - 16:00

Pia
8:00 - 14:00

Sob-Ned
Zatvorené